Zbiórka na respiratory dla zarażonych koronawirusem #DajmyOddech

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Roty Niepodległości wspierają polską służbę zdrowia i uruchamiają zrzutkę: Zbiórka na respiratory dla zarażonych koronawirusem #DajmyOddech.

W Europie i w Polsce szerzy się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Z dnia na dzień w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań i zgonów.

Nasza służba zdrowia robi, co może w tej kryzysowej sytuacji, lecz już teraz wiemy, że prawdopodobnie będzie brakować specjalistycznego sprzętu potrzebnego do leczenia zarażonych. To przede wszystkim respiratory, które mogą uratować życie zarażonym.

Wspomóż zbiórkę – – – > KLIK

Respiratorów nie da się podzielić między pacjentów, więc już niedługo pracownicy naszej służby zdrowia staną przed dramatyczną decyzją, kogo da się ratować, a kogo już nie.

Jako odpowiedzialny i solidarny naród musimy być gotowi do poświęceń i dlatego postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, której fundusz zostanie przeznaczony na zakup respiratorów. W przypadku braku możliwości zakupu wskazanego sprzętu specjalistycznego środki zebrane w zrzutce przeznaczymy na inny cel związany z walką z wirusem. Nie przechodź obojętnie, to może pomóc Twoim bliskim!

Promuj naszą zrzutkę za pośrednictwem mediów społecznościowych używając tagu #DajmyOddech

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY