1 procent podatku na Marsz Niepodległości. Pobierz darmowy program i wypełnij PIT

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Przekaż 1 procent podatku na Marsz Niepodległości. Pobierz darmowy program, wypełnij PIT i wspieraj największą patriotyczną manifestację w Europie.

Zachęcamy do pozostania w domach, dlatego rozlicz PIT za 2019 rok Online lub pobierz program PIT na komputer. Wybierając aplikację PITax.pl Łatwe Podatki odliczysz wszystkie niezbędne ulgi podatkowe, obniżając należny podatek, a do rozliczenia nie potrzebujesz wiedzy na temat rozliczania PIT!

Wypełniając deklarację podatkową wesprzyj jednocześnie Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: “To dzięki pomocy polskich patriotów SMN może się prężnie rozwijać” – apelują władze stowarzyszenia. Nie byłoby Marszu Niepodległości gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo: “Wielu maszerujących nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy”.

Jak przekazać wsparcie finansowe?

Wypełniając swoje deklaracje podatkowe wesprzyjcie Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” wpisując KRS: 0000406677. Prosimy także o regularne wsparcie: KLIK

“Organizując tak wielkie zgromadzenie publiczne, zobligowani jesteśmy do jak najlepszej organizacji marszu pod względem: bezpieczeństwa, promocji, oprawy, zarządzania informacyjnego, nagłośnienia czy tak podstawowych spraw jak zabezpieczenia potrzeb sanitarnych i zapewnienie czystości na terenie Stadionu Narodowego. To wszystko wymaga ogromnych nakładów. Dlatego już teraz pragniemy wszystkim dobrodziejom podziękować, za wsparcie i zaufanie” – czytamy w apelu SMN.

1 procent podatku pomaga bowiem w realizacji planów SMN. Organizatorzy przypominają także największe osiągnięcia z ostatnich lat, takie jak uruchomienie portalu oraz telewizji internetowej Media Narodowe, która jest jedną z największych oddolnych telewizji internetowych z ponad setką tysięcy subskrybentów, czy zorganizowanie kampanii społecznej #STOP447.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY