REKLAMA

Młodzież Wszechpolska konkretnie o braku działań UE: „Czas na silne państwo narodowe”

REKLAMA

Młodzież Wszechpolska konkretnie o braku działań Unii Europejskiej w sprawie pandemii koronawirusa: „Czas na silne państwo narodowe”.

„Czasy kryzysu dobitnie pokazują, że tylko silne, narodowe państwa są w stanie realnie i skutecznie walczyć z poważnymi zagrożeniami takimi jak epidemie. Nie dyrdymały powtarzane przez wszelkiej maści rodzimych liberałów ale właśnie Silne Państwa Narodowe!” – podkreślał na Twitterze członek zarządu głównego MW.

„Dokładnie. Musimy usprawnić własne państwo i brać za nie odpowiedzialność, a nie oddawać ją w ręce UE bo „ona zrobi to lepiej”. Czas na silne państwo narodowe” – dodaje Młodzież Wszechpolska. Organizacja zachęca jednocześnie do pozostania w domach i unikania dużych skupisk ludzi.

Przypominamy, że łącznie zakażonych zostało 93 osoby, w tym 2 zmarły. Mamy 4414 wykonanych testów na obecność koronawirusa, co oznacza, że w ciągu ostatniej doby wykonanych zostało ponad 1,5 tys. testów.

Pierwsza osoba w Polsce zakażona koronawirusem zmarła w czwartek w Poznaniu. Była nią 57-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim i miała choroby współistniejące. O drugiej śmiertelnej ofierze poinformowano natomiast w piątek późnym wieczorem. To 73-letni mężczyzna, przebywał on w stanie ciężkim we wrocławskim szpitalu. Pacjent także miał choroby współistniejące.

REKLAMA

Komentarze