“Temat koronawirusa wpisuje się w element kampanii prezydenckiej” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Brunon Różycki w programie Temat Dnia o najnowszych działaniach PiS w sprawie Kurskiego i TVP oraz polityków ws. rozwijającego się w Polsce koronawirusa.

Polski rząd podjął decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Rozważane są kolejne kroki związku z koronawirusem, które podane zostaną w najbliższym czasie. MON podał także, że jeden z polskich generałów został zarażony koronawirusem: “Panika nie jest wskazana, powinniśmy wykazywać rozwagę przekazująć jakiekolwiek informacje nt. koronowirusa. Nie można popadać w skrajności, o panikę łatwo – to zupełnie nie jest potrzebne” – podkreślają prowadzący program.

Podjęto również odpowiednie środki zapobiegawcze w punktach kontroli granicznej. Od wczoraj funkcjonują graniczne punkty kontroli sanitarnej. Wszystko przebiega bardzo sprawnie. Osoby, które poddawane są procedurom współpracują z funkcjonariuszami: “Mamy przewagę wypowiedzi tonujących całą sytuację. Na godzinę 20:00 Andrzej Duda zapowiedział orędzie, a przypominam, że trwa kampania prezydencka. Może ona przybrać całkowicie inny obrót niż każdy się tego spodziewał”.

“Temat koronawirusa wpisuje się w element kampanii prezydenckiej. Dużo na tym zyskuje Andrzej Duda, wydaje się też, że Małgorzata Kidawa-Błońska może odbudować swój wizerunek jeśli kampania przeniesie się do Internetu” – zaznaczają prowadzący program. Więcej o koronawirusie, kampanii prezydenckiej i działaniach PiS w poniższym materiale MN:

ZOBACZ TAKŻE: Prof. Góralczyk: “Chiny są blisko przełomowego momentu. Mogą wygrać z koronawirusem” [WIDEO]

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY