Modrzejewski: “Są ludzie, którzy chcą pełnej władzy nad światem” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Teoria spiskowe, czyli domeny szurów i frustratów? O tym w poniższym materiale Mediów Narodowym. Zbigniew Modrzejewski rozmawia z Markiem Mateckim o NWO i globalizmie.

“Pojęcie globalizmu wiązane jest z łacińskim słowem globus, czyli kula. Po raz pierwszy te pojęcie pojawiło się w latach 30. Natomiast już w tej formie nowoczesnej pojawił się od lat 60.” – zaczyna Zbigniew Modrzejewski.

“Nowoczesny globalizm łączy w sobie wszystkie dążenia, które towarzyszą ludzkiej cywilizacji od tysiąców lat. Jest jakby nowoczesną formą tego o czym marzyli w zamierzchłej histori inni – o wyłączności swojej władzy” – podkreśla gość Mediów Narodowych.

“NWO to jest dążenie do wprowadzanie światowego rządu. Wszyscy są zgodni, że ma być to kulminacyjny moment. Z całą pewnością są ludzie, którzy chcą pełnej władzy nad światem. Jest to zupełnie naturalny proces, zawsze pojawiają się tutaj stałe nazwiska, typu Soros czy Rothschild” – podkreśla Modrzejewski mówiąc o Nowym porządku świata.

Nowy porządek świata (NWO) to teoria spiskowa wykorzystywana do opisu rzekomych przyczyn istotnych zmian w polityce międzynarodowej, według której „zakonspirowana elita globalnej władzy” dąży do objęcia władzy nad światem poprzez autorytarny rząd światowy, który ma zastąpić suwerenne państwa.

“Realna władza nie jest w rękach obywateli. System demokratyczny jest systemem kupowania sobie głosów, w takiej czy innej formie” – podkreśla gość Mediów Narodowych mówiąc o tym, że przeciętny wyborca za obietnice polityków i środowisk za nich stojących jest w stanie sprzedać swój głos.

Więcej o NWO, szantażowaniu legalnych władz, środowisk, które dążą do przejęcia kontroli nad światem w poniższym materiale Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY