KoronaŚWIRUS, “aborcja na życzenie”, wirus a gospodarka. Przegląd Prasy w MN [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. flickr

Cotygodniowy Przegląd Prasy zdominowały tym razem koronawirus, warszawska manifa, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet oraz polska gospodarka.

Głównym tematem w prasie jest jednak koronawirus. Media donoszą, że już ponad 4 tys. osób jest podjętych kwarantanną domową, a cyfry rosną. Co ważne, zaznaczają też, że trzeba się przygotować na szybki wzrost zachorowań.

W medialnym wywiadzie te perspektywę potwierdził inny przedstawiciel władz, Michał Dworczyk: “jest w 100 proc. pewne, że będziemy mieli do czynienia z przyrostem zachorowań koronawirusa. Wymaga to odpowiedzialności nie tylko od instytucji rządowych, ale też od Polaków”.

Krzysztof Lech Łuksza mówił jednak nie tylko o korowawirusie i panice, którą wywołują media w związku z rozprzestrzeniającą się chorobą, ale także o… wirusie feminizmu. Debiut w Przeglądzie Prasy zanotowała między innymi Gazeta Manifowa: “To zdobyczny artefakt” – podkreślał prowadzący.

Redaktor przedstawił w programie także najważniejsze tytuły artykułów z prawicowych gazet. Więcej w poniższym materiale Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY