Aktywista LGBT zbezcześcił polską flagę. Bąkiewicz kieruje sprawę do prokuratury

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Aktywista LGBT ze Szczecina zbezcześcił polską flagę. Lider Rot Niepodległości, Robert Bąkiewicz kieruje sprawę do prokuratury.

Przypominamy, że media społecznościowe obiegło nagranie, działacz i aktywista LGBT opublikował nagranie, w którym zdeptał i spróbował podpalić flagę Polski: “Chciałem ją spalić, ale mi nie wyszło; są tylko dziury i została zbezczeszczona” – chwalił się na filmie.

Mężczyzna na wstępie nagrania prosi także, aby prezydent Polski go ułaskawił. Jak tłumaczy swoje skandaliczne zachowanie? Działacz LGBT uważa, że przez 10 lat był okłamywany przez Polskę „co do istnienia decyzji administracyjnej, która nigdy nie istniała”. “Gdy się w końcu o tym dowiedziałem, wytoczyłem Polsce proces i Polska mi odpowiedziała pozwem. Znów zaczęła mnie okłamywać” – mówi w filmie.

Internauci ostro skrytykowali zachowanie mężczyzny. Do zdarzenia odniósł się również Robert Bąkiewicz: “Jako Roty Marszu Niepodległości zabezpieczamy materiały i kierujemy sprawę do Prokuratury. Nie można ignorować takich obrzydliwych prowokacji!” – ostro zapowiedział na Twitterze.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY