Morderstwo w Brzydowie: 43-letnia kobieta nie żyje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
bydgoszcz policja

/ fot. Piotr Drabik via Foter.com / CC BY 2.0

Do morderstwa doszło dzisiaj w okolicach 7 nad ranem. Do mieszkania 43-letniej matki i jej 20-letniej córki wtargnął mężczyzna uzbrojony w nóż i młotek. Zadał kobiecie kilka ciosów młotkiem, a następnie nożem. Ten sam los spotkał młodą dziewczynę, której udało się przeżyć atak.

W województwie Warmińsko-Mazurskim miało miejsce dzisiaj morderstwo. Do mieszkania 43-letniej kobiety w Brzydowie zapukał około 7 rano 28-letni mężczyzna. Został wpuszczony do środka po czym ogłuszył kobietę młotkiem i zadał kilka śmiertelnych ciosów.

Zobacz także: Minister Rodziny: Emerytura bez podatku jest niesprawiedliwa

Napastnik zaatakował również 20-letnią córkę zamordowanej kobiety. Zadał dziewczynie cios nożem w klatkę piersiową oraz udo. Lekarze po przybyciu na miejsce zdążyli zatamować krwawienie oraz przetransportować śmigłowcem do szpitala.

Sprawca pomimo, że uciekł z miejsca zdarzenia został szybko schwytany przez funkcjonariuszy policji – “Po policyjnym pościgu został zatrzymany i przewieziony do komendy policji w Ostródzie, gdzie będą prowadzone z nim dalsze czynności” – powiedziała oficer prasowa ostródzkiej policji Anna Balińska.

Z nieoficjalnych informacji pozyskanych od mieszkańców Brzydowa, morderca był partnerem 20-latki, która z nim zerwała. Napastnik miał przeżyć zawód miłośny z tego powodu.

wp

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY