“Naprzód Polsko!” Krzysztof Bosak ogłosił swoje hasło wyborcze

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Twitter

Krzysztof Bosak ogłosił dzisiaj swoje hasło wyborcze. “Naprzód Polsko!” to hasło, pod którym Bosak stanie w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Sojusz narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów, po zażartej i merytorycznej rywalizacji w pierwszych w historii Polski prawyborach prezydenckich, wystawił w tych wyborach posła i wiceprezesa Ruchu Narodowego, Krzysztofa Bosaka. Od tego czasu kampania Bosaka mocno ruszyła. Dzisiaj mamy kolejny etap tej kampanii. Po licznych spotkaniach z wyborcami czy uczestnictwie w Biegu Tropem Wilczym dla uczczenia atakowanych przez lewicę Żołnierzy Wyklętych, przyszedł czas na ogłoszenie hasła wyborczego.

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/2317973431835689/?__xts__%5B0%5D=68.ARCG90l-Cx1I5RNHAzf9o-5NrpyMvV8FboMGeti-qU5VQUhAEHZFpYy6WmcUbqwpbeeSMsAQvo1_qmyTs566qg6rxhOjlHTNiEVE9DeUPD3mwUEzUFb0t2F1eXh1ICrKRpjCJOrEk3bZm0QXTtzdkY4yQGaSVQL2IT7HUKIs99h7rq7YD6wClS5fmh_CxUBBL7TrWAHwGtUX4zfpxr7dkE89TdP-eN8FpZX2E_0bfyPGsuYWYw-boI29e576bR0gL6w_i8bGjd_FmqfkBRwUzEHtuS22coyQoVVkf2xRNrRsQWnWQlMTwGWbYiITPxLRbrZFoNxKMBjSxNxXEV2aqwe4qerlhR73Adxg_SB7&__tn__=-R

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa Krzysztofa Bosaka. “Hasło pod którym będziemy pracować przez następne ponad dwa miesiące. Przedstawiamy te hasło wyborcze właśnie tutaj, na Krakowskim Przedmieściu, na chodniku przed Pałacem Prezydenckim, o który walczymy. Walczymy, przypomnę, o wejście do drugiej tury i o zwycięstwo w walce o najważniejszy urząd w Polsce” – mówił na konferencji prasowej sam kandydat Konfederacji, Krzysztof Bosak. Kandydat Konfederacji na urząd prezydenta RP ogłosił, że jego hasłem będzie “Naprzód Polsko!”.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! Ukraińcy postawili pomnik mordercom Polaków

“To hasło to Naprzód Polsko! (…) To hasło wyrażające dynamizm naszych środowisk, Naprzód Polsko to hasło wyrażające aspiracje, niezaspokojone aspiracje naszego narodu, naszego społeczeństwa, do Polski, która będzie lepsza, do Polski która będzie oparta na naszych ideałach. Przypomnę, że są to ideały właśnie wolnościowe, konserwatywne, tradycyjne, są to ideały narodowe i patriotyczne” – podkreślał Bosak. Bosakowi towarzyszyli też przedstawiciele sztabu, działacze Konfederacji, którzy trzymali specjalnie przygotowane tabliczki z logiem i wspomnianym hasłem kampanii.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY