Bosak w Wyszkowie apeluje o spokój w sprawie koronawirusa

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Twitter

Podczas konferencji prasowej w Wyszkowie kandydat na Prezydenta RP Krzysztof Bosak zaapelował o zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku w sprawie koronawirusa. Przyznał, że Prezydent Andrzej Duda jest najbardziej lewicową głową państwa od lat.

Na początku spotkania z mediami i mieszkańcami Wyszkowa odniósł się do pierwszego przypadku zachorowania na koronawirusa w Polsce w miejscowości Zielona Góra skąd pochodzi.

“Sprawa ma dla mnie wymiar osobisty, gdyż pierwsze zachorowanie pojawiło się w moim rodzinnym mieście. Chciałbym wezwać wszystkich do zachowania spokoju oraz nie siania niepotrzebnej paniki” – powiedział Krzysztof Bosak.

Zobacz także: Braun: Specustawa to stan wojenny plus. Koronawirus to histeria medialna [WIDEO]

Kandydat Konfederacji na Prezydenta RP wyjaśnił, że głosowanie w ciągu nocy nad specustawą dotyczącej koronawirusa i zachowania struktur państwa w czasie epidemii jest niepoważne oraz podkreślił, że zmienia ona na raz kilka innych ustaw.

“Bezterminowe odbieranie władzy urzędnikom przez rząd i ustalanie kiedy mogą ją zwrócić jest bardzo niebezpieczne” – ostrzegał Bosak przed takim sposobem wprowadzania stanów nadzwyczajnych.

“Społeczeństwo mylnie uważa PiS za partię prawicową, podczas gdy ona w sprawach światopoglądowych nie realizuje żadnego spójnego programu, a sprawach gospodarczych realizuje od wielu lat program lewicowo-demokratyczny” – powiedział.

Zapis konferencji prasowej:

KonfederacjaTV

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY