Michalkiewicz i Białek o pieniądzach w gospodarce [WYDARZENIE]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Roty Niepodległości

Działania Rot Niepodległości zachwycają. Nadchodzi kolejne wydarzenie. 7 marca odbędzie się spotkanie z S. Michalkiewiczem oraz Józefem Białkiem.

Wczoraj w Warszawie odbył się marsz w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Organizowały go Roty Niepodległości. Emocje po marszu jeszcze nie opadły, a na horyzoncie już kolejne wydarzenie przez Roty organizowane. Działania polskich patriotów są doprawdy zachwycające. Tym razem Roty Niepodległości organizują spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem oraz Józefem Białkiem. Temat spotkania to “pieniądze w gospodarce”. Spotkanie już 7 marca o godz. 17:00 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5.

Jak możemy przeczytać na facebookowym wydarzeniu, “Świat stał się własnością kilku wielkich międzynarodowych korporacji, a może to właśnie wolny rynek i nie ma żadnego zagrożenia? O tym porozmawiamy na organizowanym przez warszawską Rotę Niepodległości spotkaniu otwartym ze Stanisławem Michalkiewiczem i Józefem Białkiem”. Temat jest dzisiaj bardzo aktualny. Także goście gwarantują to, że poziom spotkania będzie bardzo wyskoki. Stanisław Michalkiewicz to klasa sama w sobie, nie trzeba go zbytnio przedstawiać.

ZOBACZ TAKŻE: Fundacja Pro – Prawo do życia wyrzucona z lokalu za poglądy!

Znany polski prawnik, profesor akademicki, publicysta oraz działacz opozycyjny w czasach Polski Ludowej. Jest autorem kilkunastu książek o tematyce historycznej i politologicznej. Napisał kilkanaście książek poruszających problematykę geopolityki, historiozofii i politologii. Z kolei Józef Białek to działacz podziemia antykomunistycznego, wydawca nielegalnych książek i publikacji w czasach PRL. Właściciel firmy Wektory i działającego od wielu lat pod tym samym szyldem wydawnictwa. Wydawca miesięcznika, a następnie kwartalnika „Opcja na prawo”. Działacz społeczny i polityk. Serdecznie zapraszamy!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY