Kalinowski: “Zachowania lewicy powinno się karać. Musimy stwarzać presję” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. polsatnews.pl

W studiu Mediów Narodowych gościł Tomasz Kalinowski. Poruszył temat ataku lewicy podczas obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Warszawie: “Jest to działanie z premedytacją. To przemyślana strategia”

1 marca działacze lewicy oraz środowisk LGBT zakłócili Mszę Świętą i upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych w Warszawie. Co było pretekstem do ataku na polskich patriotów? Obecność w warszawskim Sanktuarium Św. Ojca Pio abpa Marka Jędraszewskiego, który od kilku miesięcy stał się celem ataków aktywistów LGBT.

Skandaliczne zachowanie lewicy zakłóciło Mszę Świętą. Wiernych wyzywano od “pedofilów” i “faszystów”, a podczas odmawiania przez wiernych “Zdrowaś Maryjo” bojówkarska lewica wykrzykiwała hasła “wolność, równość i siostrzeństwo”.

“Żołnierze Wyklęci oddawali życie za ojczyznę. Najwierniejsi żołnierze zostawali w Polsce i czekali na zmiany polityczne, na wybuch trzeciej wojny światowej. Chcieli honorowo zginąć w boju. Lewica próbuje teraz nazywać bohaterów kontrowersyjnymi. Szukają plam na pancerzach” – komentuje Kalinowski.

“Zachowania lewicy powinno się karać. Musimy stwarzać presję”

“Doszło do sytuacji skandalicznej. Grupa kilkudziesięciu osób, to zezwierzęcenie, trudno ich nazwać Polakami. Uważam, że to jest zaplanowane działania – dasz palec, a wezmą całą rękę. Najpierw atakowali Burego i Łupaszkę, a teraz próbują zohydzić wszystkich Wyklętych. Powinno się takie zachowania zwalczać” – dodaje członek Rot Niepodległości.

“Lewica szkodzi polskiej suwerenności. Polscy posłowie powinni dążyć do marginalizacji takich środowisk. Upamiętnianie wszystkich Żołnierzy Wyklętych powinno być kontynuowane” – podkreśla Kalinowski w studiu Mediów Narodowych – “Sytuacja na Gocławiu była skandaliczna i mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec tych prowokatorów”.

Więcej o przesuwania granicy przez środowiska lewicowe, atakach na polski kościół i szykanowaniu polskich patriotów w poniższym materiale Mediów Narodowych:

ZOBACZ TAKŻE: Lewicowi prowokatorzy próbowali zakłócić społeczne obchody ku czci Wyklętych [WIDEO]

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY