Szokujące bestialstwo w Strefie Gazy. Dr Szewko: To zezwierzęcenie [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Youtube/MN

Gościem Mediów Narodowych był dr Wojciech Szewko, ekspert od stosunków międzynarodowych, nauczyciel akademicki, publicysta.

Wojciech Szewko w studiu MN poruszył temat filmu, który został opublikowany na portalach społecznościowych przez Shehab Agency. Niezwykle brutalne wideo wywołało wiele kontrowersji.

Natomiast Minister Obrony Izraela Naftali Benett powiedział, że filmik został opublikowany świadomie, a żołnierze celowo znęcali się nad mężczyzną (chodzi o to rozczłonkowywanie zabitego Palestyńczyka spychaczem) i będzie robione tak nadal.

“Po raz pierwszy od dawna ktoś nakręcił wideo. To jest film, który pojawił się we wszystkich telewizjach. Widać na nim jak grupka młodych mężczyzn znęca się nad Pakistańczykiem. Wzbudziło to naturalne odruchy protestu, również w samym Izraelu” – komentuje ekspert.

“W Polsce reakcje są różne. Ale większość jest opinii negatywnych. To nie jest tak, że żołnierze na polu bitwy są święci, ale to co dziwi to polityczne przyzwolenie ministra na takie zachowania. Nie wydaje mi się, żeby Polska armia robiła coś takiego. To zezwierzęcenie” – komentuje w studiu Mediów Narodowych, dr Szewko.

Więcej o sytuacji na Bliskim Wschodzie, zbliżających się wyborach w Izraelu oraz Stanach Zjednoczonych w poniższym materiale Mediów Narodowych:

ZOBACZ TAKŻE: [OPINIA] Krystian Kamiński: Wybory w Hamburgu i prawybory Demokratów

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY