Przekaż 1 procent podatku na Marsz Niepodległości. Pobierz darmowy program i wypełnij PIT

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Przekaż 1 procent podatku na Marsz Niepodległości. Pobierz darmowy program, wypełnij PIT i wspieraj największą patriotyczną manifestację w Europie.

Rozlicz PIT za 2019 rok Online lub pobierz program PIT na komputer. Wybierając aplikację PITax.pl Łatwe Podatki odliczysz wszystkie niezbędne ulgi podatkowe, obniżając należny podatek, a do rozliczenia nie potrzebujesz wiedzy na temat rozliczania PIT!

Wypełniając deklarację podatkową wesprzyj jednocześnie Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: “To dzięki pomocy polskich patriotów SMN może się prężnie rozwijać” – apelują władze stowarzyszenia. Nie byłoby Marszu Niepodległości gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo: “Wielu maszerujących nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy”.

Do rozliczenia w programie PITax.pl potrzebujesz informacji o przychodach za rok 2019 (w przypadku najpopularniejszego PIT-37 jest to PIT-11), a także informacji o wysokości odliczanych ulg, kosztów uzyskania przychodu oraz kwotę przychodu za rok ubiegły (wymagane do wysłania PIT online).

Jak przekazać wsparcie finansowe?

Wypełniając swoje deklaracje podatkowe wesprzyjcie Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” wpisując KRS: 0000406677. Prosimy także o regularne wsparcie: KLIK

“Organizując tak wielkie zgromadzenie publiczne, zobligowani jesteśmy do jak najlepszej organizacji marszu pod względem: bezpieczeństwa, promocji, oprawy, zarządzania informacyjnego, nagłośnienia czy tak podstawowych spraw jak zabezpieczenia potrzeb sanitarnych i zapewnienie czystości na terenie Stadionu Narodowego. To wszystko wymaga ogromnych nakładów. Dlatego już teraz pragniemy wszystkim dobrodziejom podziękować, za wsparcie i zaufanie” – czytamy w apelu SMN.

Organizatorzy przypominają także największe osiągnięcia z ostatnich lat, takie jak uruchomienie portalu oraz telewizji internetowej Media Narodowe, która jest jedną z największych oddolnych telewizji internetowych z ponad setką tysięcy subskrybentów, czy zorganizowanie kampanii społecznej #STOP447.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY