“Holandia jest takim samym wrogiem Polski jak Izrael” [WIDEO]

Dodano   0  
  Loading

Poolse Media o kolejnym paszkwilu na temat Polski: “Holandia jest takim samym wrogiem Polski jak Izrael” – podkreślają goście Mediów Narodowych.

“Zrobili program, który nadawany jest w telewizji holenderskiej, w lewicowej stacji. Paszkwil jest zrobiony bardzo dobrze. Film jest kolejnym przykładem na to, że Holandia jest takim samym wrogiem Polski jak Izrael” – podkreślają prowadzące program.

Okazuje się, że międzynarodowy atak na Polskę jest związany z roszczeniami żydowskimi. Nowe prawo ma pomóc odzyskiwać mienie pożydowskie, utracone w wyniku II wojny światowej. Również to, które nie ma spadkobierców.

“Trwa nagonka środowisk żydowskich na Polskę”

“Okazuje się, że Polacy ukazani są w holenderskiej telewizji jako antysemici. Zmontowali dokument tak, żeby kłamstwa mieszały się z prawdą. Typowa metoda dobrej manipulacji i propagandy, żeby nas oszkalować”

“Trwa nagonka środowisk żydowskich na Polskę. Ten film jest tego dobitnym przykładem” – słyszymy w studiu Mediów Narodowych. Więcej o holenderskich mediach, atakach ws. kampanii STOP447 w poniższy m materiale:

ZOBACZ TAKŻE: Tropem Wilczym w Katowicach. Weź udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych [WYDARZENIE]

Dodano w Brak kategorii

POLECAMY