REKLAMA

Siostra Grety Thunberg cierpi na depresję. Wszystko przez działalność nastolatki

REKLAMA

Siostra Grety Thunberg cierpi na depresję. Wszystko przez działalność nastolatki – problemy dziewczynki zaczęły się w momencie, gdy uwaga rodziców została skupiona na Grecie.

Siostra szwedzkiej nastolatki ma poważne problemy psychiczne. Rozpoczęły się one, gdy Greta odmówiła jedzenia z powodu zmian klimatycznych. Według dziewczynki na poprawę jej zdrowia psychicznego miała wpływ muzyka.

Siostra Grety Thunberg przyznaje, że miała także problemy w szkole – nastolatka w szkole była poddawana mobbingowi, a rodzice nie zauważali jej problemów: „Byłam samotna i wycofana” – wprost mówi Beata Ernmam.

ZOBACZ TAKŻE: Greta Thunberg zastrzega swoje nazwisko jako znak towarowy

Przypominamy, że w zeszłym roku etatowa wagarowiczka, Greta Thunberg wzbogaciła się o milion koron – to nagroda na „alternatywnego Nobla”. Chora na aspergera dziewczynka to bohaterka ekoterrorystów z całego świata. Lewicowi politycy oszaleli na punkcie nastolatki. Nastolatka, której „ukradziono dzieciństwo” została nawet nominowana do Nagrody Nobla. Kandydaturę dziewczynki zgłosili duńscy posłowie.

Nie wszystkim podoba się jednak jej działalność. The Times ostro rozprawił się z legendą dziewczynki. Według gazety za jej działalnością stoją osoby, które zarabiają miliony na „ekologicznym proteście”, a ona sama ma nakręcić histerię klimatyczną wśród dzieci i młodzieży: „to produkt ekologicznych lobbystów, agentów PR, eko-naukowców i think tanku założonego przez byłą minister w szwedzkim rządzie socjaldemokratycznym powiązaną z krajowymi firmami energetycznymi”.

REKLAMA

Komentarze