Skandal! Jan Tomasz Gross obraża Polaków we francuskiej gazecie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Wikipedia

Znany żydowski manipulant, Jan Tomasz Gross, znowu atakuje Polaków. Powtarza swoje obrzydliwe kłamstwa w wywiadzie dla francuskiej gazety.

Jan Tomasz Gross w wywiadzie dla francuskiej gazety obraża Polaków. Mówi, że Polacy zabili w czasie II wojny światowej więcej Żydów, niż Niemców. Udział polskich katolików w mordowaniu Żydów nazywa “bardzo rozpowszechnionym”, a Polska miała być krajem antysemickim. Z jednej strony nie ma żadnego zaskoczenia. Jan Tomasz Gross swoje brednie powtarza bez przerwy. Pytanie tylko, czy “wstająca z kolan” Polska “dobrej zmiany” ma zamiar coś z tym w końcu zrobić? Na razie wydaje się, że nie. Polska zdezerterowała z pola walki, wycofując się ze zmian w ustawie o Instytucie Pamięci Narodowej i stale ustępuje przed środowiskami żydowskimi, a Izrael, nie wiedzieć czemu, określa mianem sojusznika.

“Uczestnictwo polskich katolików w prześladowaniu i morderstwach swych współobywateli żydowskich było zjawiskiem bardzo rozpowszechnionym w całym kraju. Archiwa Kościoła nie są otwarte dla niezależnych historyków, ale nie jest to potrzebne, aby wiedzieć, jak to wyglądało, ponieważ działo się to na oczach wszystkich” – powiedział Jan Tomasz Gross w wywiadzie dla gazety “La Croix”. Warto wspomnieć, że gazeta ta pełni rolę pisma katolickiego we Francji. “To nie tylko odmowa pomocy lub kradzież czegoś. Udział na wielką skalę ludności w morderstwie podważa polską narrację na temat II wojny światowej, znaną jako dwie odrębne historie o doświadczeniu polskim i doświadczeniu żydowskim” – mówił Gross.

ZOBACZ TAKŻE: Gross może szkalować Polaków. Prokuratura umarza śledztwo [WIDEO]

Przypomnijmy też, że niedawno polska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie manipulacji Jana Tomasza Grossa. Według prokuratury nie da się udowodnić, że Gross nie ma racji. Chodzi tutaj o stwierdzenie, że “Polacy zabili w czasie wojny więcej Żydów, niż Niemców”. Śledztwo było prowadzone od 2015 roku. Teraz zostało umorzone. Prokuratura i specjaliści tłumaczą, że opinia Grossa według opinii publicznej mieści się w granicach debaty naukowej, między innymi dlatego, że nie da się dokładnymi liczbami wykazać, że Gross… nie miał racji. Czy antypolskie działania Żydów kiedyś zostaną powstrzymane?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY