Grzegorz Strzemecki o obronie dzieci przed indoktrynacją LGBT [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem Mediów Narodowych był, Grzegorz Strzemecki, wiceprezes Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza. Mówił m.in. o indoktrynacji młodzieży przez środowiska LGBT oraz o pozytywnych skutkach programu 500+ rządu PiS.

“Wspaniale jest mieć dużo dzieci” – powiedział zachwycony Grzegorz Strzemecki – “To oczywiście wiąże się z pewnymi trudami. To nie jest tak, że nigdy się nie ma problemów, bo to jest życie (…) Patrząc na nasze dzieci widzimy, że to dostarcza mnóstwo satysfakcji” – opowiedział wiceprezes Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych.

Jego zdaniem obecny model rodziny jest zniekształcony przez egoistyczne podejście młodych ludzi, którzy nie wiążą się w długotrwałe związki. Zwrócił również uwagę na to, że zakładanie jest wyzwaniem finansowym przez co trudno obecnie o posiadanie więcej niż jedno-dwójka dzieci.

Zobacz także: Temat „447” powraca! Ambasador Izraela chce „zwrotu majątku” [WIDEO]

Pochwalił również wprowadzenie przez rząd PiS programu 500+, który jego zdaniem pozytywnie podziałał na funkcjonowanie rodzin – “Generalnie rodzinom powinno się pomagać, dlatego że rodziny inwestują w to co jest najważniejsze dla każdego państwa tj. przedłużanie jego ciągłości” – zauważył Grzegorz Strzemecki.

Wyjawił, że edukatorzy seksualni świadomie oszukują w kwestii ich szkoleń, aby następnie indoktrynować w szkołach dzieci – “Indoktrynują ideologicznie i wprowadzają naukę o queer, która sprzeciwia się normalnej nauce biologicznej, mówiąc o płci jako o czymś czysto psychicznym, społecznym zjawisku” – stwierdził.

Więcej w materiale poniżej:

Zrzutka na organizacje Marszu Żołnierzy Wyklętych

Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY