Kubań: Władza zawsze zachowuje się tak samo [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay.com

W studiu Mediów Narodowych gościł prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Rozwoju Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) Jan Kubań. Stwierdził, że państwo nie może dodrukowywać pieniędzy, gdyż wpływa to negatywnie na gospodarkę.

Prezes fundacji PAFERE, Jan Kubań w wywiadzie wyjaśnił na czym polega działalność jego organizacji. Za cel obrała sobie ona nauczanie młodzieży licealnej i wyższej na temat ekonomii.

Zobacz także: Komunizm krąży nad Europą: „On nie zniknął tylko się przepoczwarzył” [WIDEO]

Zdaniem dzisiejszego gościa Mediów Narodowych, odpowiedzialność za inflacje bierze wyłącznie państwo. Na pytanie redaktora Mateckiego, czy banki poprzez udzielanie nadmiernych kredytów wpływają na rozmiar inflacji, Jan Kubań odpowiedział – “Jeżeli oni posiadają taką możliwość, to najwyraźniej ktoś im na to pozwolił. Tak czy inaczej zawsze kończymy na państwie”.

W rozmowie poruszona została również kwestia druku pieniędzy. Prezes Fundacji PAFERE, uważa to za zgubną praktykę państw – “Nasze pieniądze odłożone w bankach tracą na znaczeniu oraz na własnej wartości”. W dalszej części dyskusji stwierdził – “Nie powinno być możliwości dodrukowywania pieniędzy”.

Więcej w materiale poniżej:

Zrzutka na organizacje Marszu Żołnierzy Wyklętych

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY