Komunizm krąży nad Europą: “On nie zniknął tylko się przepoczwarzył” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. American Herald Tribune

W studiu Mediów Narodowych mec. Marian Barański i Grzegorz Wysok w programie Młot na Marksizm rozmawiali o komunizmie wczoraj i dziś, czyli o tym jak media kłamią i cenzurują na potęgę.

“Tamte czasy są niemal nie do wyobrażenia. To była walka z wiatrakami” – wspomina czasy komunizmu mec. Barański – “Walczyliśmy z aborcją wśród Polek. Propaganda tak działała, że ludzie nie mówili o zamordowaniu nienarodzonego dziecka, ale nazywali to “tylko zabiegami”.

Grzegorz Wysok także podkreślił antykatolickie działania władz w tej sprawie: “Nie można było prowadzić przeciwstawnej propagandy przeciwko temu. Kościół też miał ograniczone pole manewru. Władze zaczęły wmawiać Polakom, że aborcja była prozdrowotna dla kobiet. W prasie propagowano model rodziny dwa plus jeden”.

Komunizm się przepoczwarzył – dzisiaj jest to negowanie wiary katolickiej

Mecenas Marian Barański podkreślił w studiu Mediów Narodowych zauważył, że dzisiaj zamiast komunizmu jest rewolucja neomarksistowska. Skutki działań marksistów mogą być opłakane dla całej Europy – zwłaszcza dla katolików.

“Większość Europejczyków sądziła i sądzi, że komunizm się skończył na początku lat 60. i 70. Tymczasem to nie jest prawda – komunizm wyszedł z Niemiec, on się przepoczwarzył. Dawniej była to walka skierowana do bogatych, dzisiaj jest to zanegowanie wiary katolickiej i propagowanie islamu” – zwraca uwagę mec. Barański.

Więcej o czasach komunizmu, propagandzie prowadzonej przez komunistyczne władze i dzisiejszej władzy z poniższy materiale Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY