Godnie uczcijmy Żołnierzy Wyklętych. Wesprzyj warszawski marsz [ZRZUTKA]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Twitter

Roty Niepodległości, we współpracy ze Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości, organizują wspaniałe obchody Narodowego Dnia Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”. Wydarzenie będzie miało miejsce już 1 marca.

Do organizacji marszu potrzebne jest wsparcie finansowe. Na realizację uroczystego przemarszu potrzeba aż 10 000 tysięcy złotych. Organizatorzy uruchomili specjalną zrzutkę, dzięki której wydarzenie może się okazać kolejnym wielkim sukcesem polskich patriotów skupionych wokół Marszu Niepodległości.

Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Między innymi na platformę transportową, nagłośnienie, honorarium dla artystów, środki zabezpieczenia, transport i logistykę, promocję oraz druk materiałów poligraficznych.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: Zrzutka na organizacje Marszu Żołnierzy Wyklętych

Warto wspomóc tak szczytny cel. To kolejny rok, w którym będziemy obchodzić Narodowy Dzień Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”. Jak możemy przeczytać na grafikach promujących wydarzenie i zbiórkę, “1 marca to data wyjątkowa dla Polaków. Tego dnia obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Środowiska patriotyczne od lat dbają o dobre imię tych, którzy walczyli zarówno z niemieckim nazizmem, jak i sowieckim komunizmem.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY