OSTRO! Rzeuska: “PiS okłamuje Polaków za ich własne pieniądze” [WIDEO]

Dodano   0  
  Loading

Ewa Rzeuska w studiu Mediów Narodowych skomentowała bieżące tematy polityczne oraz nieudolne rządy PiS, które prowadzą do upadku Polski: “Rząd okłamuje Polaków za ich własne pieniądze”.

“Ta informacja została całkowicie ukryta! PiS zorganizował żydowską konferencję ws. roszczeń żydowskich i ustawy JUST447. Proszę państwa, ta informacja jest umieszczona na oficjalnych stronach. Rząd dobrej zmiany, rząd PiSu okłamuje Polaków za ich własne pieniądze” – podkreśla w studiu MN Ewa Rzeuska.

Rzeuska podkreślała, że mimo odmowy przyjazdu prezydenta Dudy na obchody w Auschwitz to “Polska jest najbardziej proizraelskim krajem”, a rząd PiS odwraca sytuację i pokazuje bohaterstwo Andrzeja Dudy: “USA wmawia nam, że Rosja jest naszym największym wrogiem, a sami dogadują się z Putinem”.

Polska oddała Danii część Bałtyku… po której idzie teraz Nord Stream 2

W dalszej części programu poruszono temat trwającej budowy rurociągu Nord Stream 2. Jak zauważa Ewa Rzeuska – to działania polskiego rządu umożliwiły Rosji jego dalszą rozbudowę na Morzu Bałtyckim.

“Prawo i Sprawiedliwość za darmo oddało Danii ogromną część Morza Bałtyckiego. Nasi rybacy nie mogą teraz korzystać z tego terytorium. My nie mamy z tego nic, oprócz, jak PiS stwierdzi, dobrych stosunków z Danią. Okazuje się, że ten właśnie manewr umożliwił Putinowi tworzenie Nord Stream 2” – podkreśla gość Mediów Narodowych.

SUBSKRYBUJ KANAŁ MEDIÓW NARODOWYCH NA YOUTUBE

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY