Winnicki: “Winę za samobójstwa nastolatków ponosi przede wszystkim ideologia LGBT”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Winnicki

Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego / fot. zasoby fotograficzne medianarodowe.com

Poseł Robert Winnicki odniósł się do dramatu nastoletniej Wiktorii, zakończonym samobójstwem w warszawskim metrze. Jak podkreślił – winę za samobójstwa nastolatków ponosi głównie środowisko LGBT.

“Niestety, statystyki mówiące o tym, że aż 70% nastolatków doświadczających zaburzeń tożsamości płciowej myśli o samobójstwie, mogą być bliskie prawdy. Winę za te dramaty ponosi przede wszystkim sącząca się z internetu, z mediów, filmów, seriali i książek ideologia LGBT” – wprost pisze Winnicki i zaznacza, że należy pilnie działać ws. psychiatrii dziecięcej w Polsce.

Prezes Ruchu Narodowego podkreślił także, że to antykultura LGBT najmocniej pustoszy tożsamość najmłodszych: “To właśnie ona zamiast naturalnych, stabilnych wzorców oferuje delikatnej psychice dojrzewającego płciowo człowieka seksualną jazdę bez trzymanki i wywraca jego tożsamość. Nie jest prawdą, że główny problem tkwi w tradycyjnej kulturze czy społecznej nieakceptacji”.

Pod postem posła od razu odezwały się środowiska lewicowe i popularyzatorzy idei LGBT, którzy zarzucili brak szacunku: “Musimy tę prawdę przypominać niezależnie od bełkotu poprawności politycznej, która chce nasze dzieci i młodzież oddać na pastwę groźnej patologii” – odważnie stwierdził lider Konfederacji.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY