REKLAMA

Przekaż 1 procent podatku na rzecz Marszu Niepodległości [ZOBACZ SZCZEGÓŁY]

REKLAMA

Przekaż 1 procent podatku na rzecz Marszu Niepodległości – największą patriotyczną manifestację w Europie. To dzięki pomocy polskich patriotów SMN może się prężnie rozwijać.

Nie byłoby Marszu Niepodległości gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wielu maszerujących nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy. Organizatorzy i władze Stowarzyszenia apelują, aby przekaż 1 procent podatku na rzecz Marszu Niepodległości.

Wypełniając swoje deklaracje podatkowe wesprzyjcie Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” wpisując KRS: 0000406677. Prosimy także o regularne wsparcie: KLIK

„Organizując tak wielkie zgromadzenie publiczne, zobligowani jesteśmy do jak najlepszej organizacji marszu pod względem: bezpieczeństwa, promocji, oprawy, zarządzania informacyjnego, nagłośnienia czy tak podstawowych spraw jak zabezpieczenia potrzeb sanitarnych i zapewnienie czystości na terenie Stadionu Narodowego. To wszystko wymaga ogromnych nakładów. Dlatego już teraz pragniemy wszystkim dobrodziejom podziękować, za wsparcie i zaufanie” – czytamy w apelu SMN.

Marsz Niepodległości, to nie tylko marsz, który jest organizowany 11 listopada:

Portal MediaNarodowe.com – powstał z powodu szerzenia się cenzury na portalach społecznościowych. Usunięcie głównych profili Marszu Niepodległości na portalu Facebook spowodowało groźbę braku kontaktu z uczestnikami marszu. W jednym momencie nie mogliśmy prosić o wsparcie naszych działań i bronić się przed atakami medialnymi. Wymusiło to stworzenie portalu i telewizji, które są dzisiaj kuźnią młodych Polaków, którzy mają coraz większy wpływ na postawę Polaków. Roczny koszt utrzymania portalu to około 100 tysięcy złotych.

Telewizja Media Narodowe – jedna z największych oddolnych telewizji internetowych z ponad setką tysięcy subskrybentów. Redaktorzy Michał Jelonek, Michał Murgrabia, Marek Matecki nieustannie starają się służyć państwu prowadząc wiele ciekawych rozmów i relacjonując najważniejsze wydarzenia w Polsce. Koszt utrzymania telewizji, to ponad 250 tysięcy złotych rocznie.

Portal petycyjny PodpiszApel.pl – portal zbiórki podpisów, który ma trzy zadania. Po pierwsze wywierać presję na rządzących poprzez organizację petycji. Po drugie ma sprawić, aby tematy ważne dla Polski nie były zapominane. Po trzecie, ma umożliwić stworzenie bazy mailingowej środowiska niepodległościowego, dzięki której będziemy mogli mobilizować ludzi do działań na rzecz Rzeczypospolitej. Koszt utrzymania portalu i systemu mailingowego, to około 76 tysięcy rocznie.

„Jak widzicie działamy dla naszej Ojczyzny cały rok. Staramy się naszą pracę traktować jak służbę i z tego powodu cały czas szukamy nowych wyzwań na polach. Dzięki Państwa wsparciu możemy realizować nowe inicjatywy – jedną z nich było rozpoczęcie i organizacja kampanii #NieDlaRoszczeń, która okazała się wielkim sukcesem naszej organizacji. Nie byłoby tych wspaniałych inicjatyw gdyby nie Państwa stałe wpłaty” – podsumowuje Marsz Niepodległości.

REKLAMA

Komentarze