Burmistrz Londynu-muzułmanin atakuje Polskę w żydowskiej gazecie

Dodano   0  
  Loading

/ Fot. Wikipedia

Sojusz lewacko-żydowsko-muzułmański? Burmistrz Londynu, muzułmanin Sadiq Khan atakuje Polskę na łamach żydowskiej gazety. Oskarża o antysemityzm.

Burmistrz Londynu, lewak-muzułmanin Sadiq Khan przekazał 300 tysięcy funtów na rzecz Muzeum Auschwitz oraz zaatakował Polskę na łamach żydowskiej gazety. Jak na pewno się domyśliłeś, drogi Czytelniku, chodzi oczywiście o “pisanie historii na nowo” i “antysemityzm”. Burmistrza stolicy Wielkiej Brytanii niepokoi to, w jaki sposób Polska mówi o swojej roli w nazistowskim ludobójstwie. “Prawicowy rząd polski wielokrotnie przedstawiał Polskę jako ofiarę nazistów bez odniesienia do antysemityzmu przed, w trakcie i po Holokauście”.

Ciekawa logika. Jeśli nawet Polska przed, w trakcie i po Holocauście była antysemicka, to nie znaczy, że współorganizowała Holocaust. Idąc tym tropem rozumowania, cały świat muzułmański, arabski, który bez przerwy atakuje Żydów i Izrael również należy uznać za współautorów Holocaustu. To do głowy burmistrza-muzułmanina nie przyszło. Widocznie sam fakt, że niemieckie nazistowskie obozy koncentracyjne znajdowały się na polskiej ziemi wystarczy, żeby uznawać nas za udzielających się w zbrodniach.

ZOBACZ TAKŻE: Brexit nie jest dobry dla Polski? Tak twierdzi polityk PiS, prof. Legutko

Odpowiedziała na to już polska ambasada w Wielkiej Brytanii: “Doceniamy darowiznę burmistrza Londynu Sadiqa Khana na rzecz Auschwitz-Birkenau Memorial Foundation. Wesprze starania Polski o zachowanie pamięci ofiar Holokaustu, a nasz kraj przeznacza na ten cel prawie 14 mln funtów w różnych formach każdego roku”. Ambasada pisała jednak także, że Polska musi “zmierzyć się z prawdą”, że niektórzy Polacy z własnej woli pomagali w ludobójstwie. “Polityka historyczna” w wykonaniu rządu PiS otrzymuje w Europie kolejne ciosy. Wygląda na to, że uleganie Żydom nie przynosi żadnych skutków.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY