Greta Thunberg zastrzega swoje nazwisko jako znak towarowy

Dodano   0  
  Loading

/ Fot. YouTube

Greta Thunberg poinformowała, że zastrzeże swoje nazwisko jako znak towarowy. Zastrzeżone będą także hasła prowadzonych przez nią akcji.

Greta Thunberg, znana młodociana działaczka na rzecz klimatu poinformowała, że zastrzeże swoje nazwisko jako znak towarowy. Zastrzeżone zostaną także dwa hasła przeprowadzanych przez nią akcji: “Piątki dla Przyszłości” oraz “Strajk szkolny dla klimatu”. “Zapewniam Was, ja i inni szkolni strajkujący absolutnie nie jesteśmy zainteresowani znakami towarowymi. Ale niestety trzeba to zrobić”. Powodem jest to, że jej nazwisko i działania są wykorzystywane niezgodnie z jej wartościami.

“Moje imię i ruch #FridaysForFuture są stale używane w celach komercyjnych bez jakiejkolwiek zgody. Dzieje się tak na przykład w marketingu, sprzedaży produktów i ludzi zbierających pieniądze w moim imieniu i ruchu”. Na naszych oczach potwierdza się więc to, co niektórzy wiedzieli od samego początku. Cała ta akcja, która przecież niczego realnie nie zmienia, jest sposobem na zbicie fortuny i zaistnienie. Autorami popularności Grety są jej rodzice.

ZOBACZ TAKŻE: “To rasizm!” Afera TVN, Koreańczycy są oburzeni. Telewizja przeprasza

Młodej działaczce na rzecz klimatu, czy raczej ofierze olbrzymich ambicji rodziców i pewnych środowisk politycznych, wiele osób wytknęło już hipokryzję. Okazało się na przykład, że jej “ekologiczny” jacht ma również silniki spalinowe. Teraz nazwisko Grety będzie zastrzeżone, więc jeśli ktoś będzie chciał ją wykorzystać do celów, które nie będą zgodne z interesami jej rodziców, będzie ona mogła podawać za to do sądu. Cała sytuacja pokazuje, że lewica naprawdę umie robić interesy.

Dodano w Brak kategorii

POLECAMY