Park of Poland – Wkrótce otwarcie największego parku wodnego w Europie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

W 2017 roku rozpoczęto prace budowlane pod największy, zadaszony park wodny w Europie. Lokalizacja Park of Poland to miejscowość Wręcza pomiędzy Warszawą, a Łodzią. Oficjalne otwarcie ma nastąpić 20 lutego b.r.

Pod koniec lutego nastąpi otwarcie największego, zadaszonego w Europie parku wodnego “Park of Poland & Suntago Wodny Świat”. Budowa tego aquaparku rozpoczęła się w 2017 roku. Koszt inwestycji wyniósł około 170 mln euro.

Zobacz także: Izba Reprezentantów tworzy zakłamaną historię II wojny światowej

Park of Poland oferuje 32 zjeżdżalnie wodne, baseny z falami z egzotycznymi dekoracjami, maszynę do surfowania pod dachem, kilka basenów solankowych oraz wypełnionych minerałami, a także 10 saun.

Ceny za wejście zaczynają się od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Bilet całodniowy dla dzieci kupić będzie można od 79 zł, a dla dorosłych już od 99 zł.

Wokół kompleksu basenowego powstają również hotele, w którym będą mogli zakwaterować się goście. W jednym z hoteli powstanie ogromna sala konferencyjna o powierzchni 3600 metrów kw.

Inwestorem kompleksu jest firma Global City Holdings, znana w Polsce m.in. z sieci kin Cinema City. Obiekt powstaje we współpracy z niemiecką Grupą Wund, która prowadzi pięć podobnych projektów.

businessinsider.com.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY