Anna Mandrela o finansowaniu antypolskiego przekazu Izraela i Rosji [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszy gość Mediów Narodowych dr Anna Mandrela wyjaśniła źródła finansowania antypolskiego przekazu w Izraelu i Rosji. Wspomniała również o wczorajszym absurdzie w Yad Vashem, gdzie przeinaczono prawdę na temat agresji niemieckiej.

Anna Mandrela na samym początku programu poinformowała o dokonanym absurdzie na wczorajszych obchodach wyzwolenia obozu zagłady w Oświęcimiu. W Izraelu przedstawiono mapę, gdzie polskie kresy wschodnie zostały oddzielone od Polski i nazwano je Białorusią.

Zobacz także: Warszawa: Różaniec przed Szpitalem Bielańskim [WYDARZENIE]

“Wszystko to jest sfałszowane po to, aby pokazać że sowieci nie okupowali Polski. Zgadza się to z rosyjską propagandą, która jest od jakiegoś czasu nam serwowana” – powiedziała Anna Mandrela.

Oprócz fałszywej mapy Europy zrównano uczestników Marszu Niepodległości z antysemityzmem. Obrazy z obchodów święta niepodległości były zestawione wraz z antysemickimi przykładami ze świata.

Przytacza również przykład autora książki o Witoldzie Pileckim “The Volunteer” Jacka Fairweathera, który za sprawą nie wiedzy zamieścił wpis ze zdjęciem obozu zagłady, gdzie pod choinką znalazły się ciała polskich więźniów, gdzie nazwał ich ofiarami żydowskimi.

Cały wywiad w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY