Żałosny atak premiera na Konfederację: “Rozważymy skierowanie sprawy do sądu”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Tak bezczelnych kłamstw ze strony rządzącej dawno nie słyszeliśmy. Tym razem z ust premiera Morawieckiego. Konfederacja wprost odpowiada, że sprawa może znaleźć finał w sądzie.

Według Morawieckiego Konfederacja jest powiązana z… Putinem. W publicznej telewizji nie tylko stwierdził, że prezydent Rosji chce skłócić partnerów w Europie, ale dodał, że politycy Konfederacji “zamilkli”. To potwierdza ich związki z Rosją – kłamał na wizji premier.

“Trudno uwierzyć, że premier ucieka się w walce politycznej z ideową prawicą do tak żałosnych kłamstewek. Konfederacja nie milczy ani nie popiera Rosji. Od początku wzywamy rząd do działania i podsuwamy propozycje. Rozważymy skierowanie sprawy do sądu. Wstyd, panie premierze” – ostro komentuje Michał Wawer.

Do sprawy odniósł się również Sławomir Mentzen: “Premier Morawiecki potrafi na jednym wydechu potępić kłamstwa Putina na temat Polski oraz kłamać na temat Konfederacji. W chwili gdy wszyscy powinniśmy walczyć z putinowską propagandą, premier atakuje partię, która popierała rząd w walce o prawdę”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY