O 14:00 finał zbiórki #STOP447, zdajemy podpisy! Relacja live [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

“Sto tysięcy już jest!”. Dziś o godzinie 14:00 oficjalnie zdamy podpisy pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą #STOP447. Relacja live w Mediach Narodowych.

Dzisiaj działacze Rot Marszu Niepodległości złożą zebrane podpisy pod projektem obywatelskiej ustawy #STOP447! Na swoim profilu facebookowym Roty poinformowały: “Dziś o godzinie 14:00 oficjalnie zdamy podpisy pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą #STOP447. Relacja live w Mediach Narodowych”. W telewizji internetowej Mediów Narodowych możesz śledzić dzisiejsze wydarzenia. Tomasz Kalinowski w rozmowie z redaktorem Michałem Jelonkiem poinformował też “Cały czas liczymy, ale te sto tysięcy już jest!”.

W relacji live już będzie można śledzić to, co się dzieje w siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Mediów Narodowych. O godzinie 14:00 podpisy zostaną zaniesione do Kancelarii Sejmu. Roty poinformowały o swoich działaniach także inne media: “Jutro o 14:00 pod Sejmem konferencja prasowa Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej #STOP447. Podczas konferencji poinformujemy o liczbie zebranych podpisów pod ustawą, a następnie złożymy je do Kancelarii Sejmu”.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Biejat z Partii Razem odwołana. Nie rządzi już komisją

Przypomnijmy, że obywatelska ustawa #STOP447 ma zabezpieczyć Polskę przed zakusami środowisk żydowskich, głównie ze Stanów Zjednoczonych i Izraela, które domagają się od Polski odszkodowań za tak zwane mienie bezspadkowe. Kwoty, jakie się pojawiały, to nawet 300 miliardów dolarów. Według Żydów Polska powinna zapłacić środowiskom żydowskim pieniądze za mienie żydowskie, które zostało utracone w wyniku drugiej wojny światowej. Przeciwko takim skandalicznym działaniom swoją akcję podjęli patrioci ze środowiska Marszu Niepodległości. Szczegóły na temat #STOP447 znajdziesz na stronie stop447.info.pl!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY