150 tysięcy podpisów jest, a końca nie widać! Roty cały czas liczą [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Do 14. coraz mniej czasu, a działacze i wolontariusze Rot liczą! Jest już 150 tysięcy podpisów, a końca liczenia jeszcze nie widać! Oglądaj Meda Narodowe.

Podobno jest już ponad 150 tysięcy podpisów! Chodzi oczywiście o zbiórkę Rot Marszu Niepodległości pod obywatelskim projektem ustawy #STOP447. Polacy patrioci wykonali niesamowitą pracę. Dzisiaj do siedziby środowiska Marszu Niepodległości przyszła rekordowa liczba listów z podpisami. Samych listów poleconych było ok. 1200. Końca liczenia więc nadal nie widać, a do 14:00 coraz mniej czasu. Oczywiście trzeba spodziewać się utrudnień ze strony biurokratycznej machiny państwowej.

Podpisów jest jednak na tyle dużo, że trzeba tutaj mówić o wielkim sukcesie. Szczegółów dowiemy się na zapowiadanej na godzinę 14:00 konferencji prasowej, na której będzie oczywiście redakcja Mediów Narodowych. Kolejnym gościem Mediów Narodowych był dzisiaj Mariusz Piotrowski z Rot Marszu Niepodległości. Komentował on bieżącą sytuację. Z kolei inny lider Rot, Tomasz Kalinowski, na swoim Twitterze pisze: “Do godziny 14:00 wolontariusze Ro liczą podpisy pod #STOP447. Dziś poczta przekazała nam ponad 1200 listów poleconych i niezliczoną ilość zwykłych, cały czas odbieramy też przesyłki kurierskie i konduktorskie. Od rana pełna mobilizacja”.

ZOBACZ TAKŻE: O 14:00 finał zbiórki #STOP447, zdajemy podpisy! Relacja live [WIDEO]

Przypomnijmy, że obywatelska ustawa #STOP447 ma zabezpieczyć Polskę przed zakusami środowisk żydowskich, głównie ze Stanów Zjednoczonych i Izraela, które domagają się od Polski odszkodowań za tak zwane mienie bezspadkowe. Kwoty, jakie się pojawiały, to nawet 300 miliardów dolarów. Według Żydów Polska powinna zapłacić środowiskom żydowskim pieniądze za mienie żydowskie, które zostało utracone w wyniku drugiej wojny światowej. Przeciwko takim skandalicznym działaniom swoją akcję podjęli patrioci ze środowiska Marszu Niepodległości. Szczegóły na temat #STOP447 znajdziesz na stronie stop447.info.pl!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY