[TYLKO U NAS] Pełna lista władz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości na lata 2020-2023

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wczoraj odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Znamy wszystkie nazwiska, które w latach 2020-2023 będą decydowały w SMN.

Wczoraj odbyło się Walne Zgromadzenie Członków SMN, członkowie zdecydowali, że to Robert Bąkiewicz został ponownie wybrany prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Walne Zgromadzenie wybrało także pozostałe władze stowarzyszenia.

Władze na lata 2020-2030 przedstawiają się następująco: prezesem wybrano Roberta Bąkiewicza, wiceprezesami zostali: Witold Tumanowicz oraz Tomasz Kalinowski. W skład zarządu wchodzą natomiast Mateusz Marzoch, Przemysław Czyżewski, Marcin Białasek, Jerzy Wasiukiewicz, Mariusz Piotrowski oraz Bartosz Malewski i Michał Melon.

Walne Zgromadzenie Członków SMN wybrało także komisję rewizyjną, w skład, której wchodzą Damian Kita, Jakub Kalus i Łukasz Moczydłowski

CZYTAJ TAKŻE: Robert Bąkiewicz ponownie wybrany prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Członkowie zarządu SMN podziękowali w mediach społecznościowych za zaufanie, którym obdarzyli ich członkowie. “Obiecuję, że z pełną determinacją będę służył Bogu i Ojczyźnie” – podkreślał tuż po wyborach Robert Bąkiewicz.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY