Robert Bąkiewicz ponownie wybrany prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Bąkiewicz został ponownie wybrany prezesem Stowarzyszenia Marszu Niepodległości. Walne Zgromadzenie Członków SMN wybrało także pozostałe władze stowarzyszenia.

“Ostatnie lata rozwoju niebyły by możliwe, gdyby nie poparcie dla mojej osoby całego Zarządu i zespołu z którym miałem przyjemność pracować. Mam nadzieję, że członkowie Stowarzyszenia poprą proponowaną przeze mnie wizje rozwoju” – komentował Robert Bąkiewicz przed wczorajszym Walnym Zgromadzeniem SMN.

Członkowie wybrali także zarząd SMN – wiceprezesami zostali wybrani Tomasz Kalinowski oraz Witold Tumanowicz. “Obiecuję, że z pełną determinacją będę służył Bogu i Ojczyźnie” – podkreślał tuż po wyborach Bąkiewicz.

Marsz Niepodległości jest jednym z największych pochodów patriotycznych w Europie. W 2010 roku wypłynął pomysł zorganizowania przez organizacje narodowe wspólnego, jednego, ogólnopolskiego marszu z okazji Święta Niepodległości.

W poprzednich latach marsze tego typu organizowane były w różnych miastach przez środowiska narodowe, na o wiele mniejszą skalę. Zdecydowano, że warto połączyć siły i wspólnie podjąć się inicjatywy zorganizowania tego ogromnego patriotycznego wydarzenia.  Już w 2011 roku powstało Stowarzyszenie Marsz Niepodległości – oficjalny organizator marszu, którego prezesem jest Robert Bąkiewicz.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY