Krzysztof Bosak w Mediach Narodowych o prawyborach [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Krzysztof Bosak, kandydat Ruchu Narodowego w prawyborach Konfederacji, był gościem Mediów Narodowych. Mówił między innymi o prawyborach.

Krzysztof Bosak był wczoraj gościem programu Mediów Narodowych, w którym mówił o prawyborach Konfederacji, polityce historycznej czy demografii. Kandydat Ruchu Narodowego w prawyborach Konfederacji zaczął oczywiście od podsumowania tej politycznej rywalizacji o możliwość kandydowania w wyborach prezydenckich, które przed nami już w maju. Krzysztof Bosak, który otrzymał we wszystkich zjazdach przedwyborczych najwięcej głosów i elektorów, podziękował sympatykom.

“Jestem bardzo zadowolony. Pragnę w pierwszej kolejności podziękować wszystkim, którzy byli na naszych zjazdach, niezależnie na kogo głosowali. Państwa liczna obecność dodała nam energii (…) Odczuliśmy, że Konfederacja jest swojego rodzaju fenomenem. W niektórych miastach dało się usłyszeć takie słowa, że jest to największe spotkanie ideowej prawicy od wielu lat” – mówił Krzysztof Bosak w swoim podsumowaniu prawyborów. Rzeczywiście, w głosowaniach podczas zjazdów wojewódzkich głos oddało kilka tysięcy członków i sympatyków Konfederacji.

ZOBACZ TAKŻE: STOP447 Kilkadziesiąt pikiet Rot Niepodległości na koniec zbiórki!

Krzysztof Bosak rozmawiał z prowadzącym między innymi na temat sił struktur Grzegorza Brauna, podkreślając że nie można tej siły lekceważyć. Rozmowa dotyczyła także szans kandydata Konfederacji w prawyborach, o nastrojach polskiego społeczeństwa i poglądach Polaków. “Do tej pory sondaże prezydenckie dają nam od 3 do 6%. My oczywiście chcemy skoczyć wyżej”, podkreślał Bosak. 18 stycznia odbędzie się zjazd elektorów, którzy w końcu wybiorą kandydata Konfederacji. Zobaczymy, czy skuteczna kampania pozwoli konfederatom ten cel “wskoczenia wyżej” zrealizować.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY