Bieg Tropem Wilczym w Katowicach. Warto wspomóc zbiórkę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Młodzież Wszechpolska

Młodzież Wszechpolska z Katowic zbiera fundusze na organizację kolejnego dużego Biegu Tropem Wilczym. Warto wspomóc tę szlachetną inicjatywę narodowców.

Bieg Tropem Wilczym to bieg, który w całym kraju odbywa się 1 marca. Ma on uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych. O pamięć tą narodowcy, tak jak wiele innych środowisk, na czele z historykami czy kibicami piłkarskimi, walczyli przez ostatnie lata. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych “Tropem Wilczym” organizują różne środowiska. W Katowicach, podobnie jak w wielu innych miastach, organizacją kolejny rok z rzędu zajmą się narodowcy. Młodzież Wszechpolska zbiera na ten cel fundusze.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: Bieg Tropem Wilczym 2020 – Katowice

“Jako Młodzież Wszechpolska działamy całkowicie dla idei, bez korzyści własnych i wynagrodzenia, jednak aby godnie uhonorować ten dzień i profesjonalnie zorganizować Bieg, potrzebujemy odpowiednich środków finansowych, które wykorzystane zostaną na zorganizowanie sprzętu niezbędnego do wykorzystania podczas Biegu, jak np. generatory prądu czy odpowiednie nagłośnienie” – piszą na portalu Zrzutka.pl działacze katowickiej Młodzieży Wszechpolskiej.

ZOBACZ TAKŻE: STOP447 Kilkadziesiąt pikiet Rot Niepodległości na koniec zbiórki!

“Dlatego apelujemy do naszych stałych sympatyków, jak i również do osób, które jeszcze nie miały okazji nas poznać, a którym bliskie są postacie Żołnierzy Niezłomnych, o pomoc w tym trudnym przedsięwzięciu. Każda wpłata, nawet najmniejsza, zbliża nas do celu, jakim jest huczne uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z góry dziękujemy za wsparcie!” – dodają Wszechpolacy. Na razie uzbierano 10% potrzebnej kwoty. Warto wspomóc zbiórkę symboliczną wpłatą.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY