Cztery ostatnie zjazdy Konfederacji. Do północy możesz się zarejestrować!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Politycy Konfederacji na korytarzu Sejmowym

/ Fot. Facebook

Przed nami cztery ostatnie zjazdy Konfederacji: w Łodzi, Poznaniu, Zielonej Górze i Szczecinie. Na dwa ostatnie można zarejestrować się do północny.

Przed nami ostatni weekend prawyborów w Konfederacji. W najbliższą sobotę zjazdy prawyborcze w Łodzi i Poznaniu. Nie można już się na nie zapisać. Do północy można się jeszcze zarejestrować na zjazdy w Zielonej Górze i Szczecinie. Zarejestrować można się podążając za poradami w dziale “prawybory” na stronie internetowej Konfederacji. Wystarczy opłacić 30 zł i uczestniczyć w wyborze kandydata na prezydenta Konfederacji.

Zjazd w Łodzi odbędzie się w sobotę, 11 stycznia o godzinie 11:00 w Patio Akademii Humanistyczno Ekonomicznej przy ul. Pomorska 51. Prawybory w Poznaniu tego samego dnia, tyle że o godzinie 18:00 w Hotel Novotel sala Berlin przy placu Andersa 1. Dzień później zjazdy w Zielonej Górze i Szczecinie. Zjazd w Zielonej Górze o godz. 11:00 w Biblioteka im. Norwida (Sala Dębowa) przy al. Wojska Polskiego 9.

ZOBACZ TAKŻE: Irańczycy zestrzelili ukraiński samolot? “To przypadek”. 176 ofiar

W Szczecinie początek o godz. 18:00 w Centrum Bankietowo-Konferencyjnym “Ambasador” przy ul. Wojska Polskiego 67. Po podsumowaniu i zliczeniu wszystkich wyników po czterech ostatnich zjazdach prawyborczych, 18 stycznia w Warszawie nastąpi zjazd elektorów ze wszystkich województw, którzy podejmą ostateczną decyzję o tym kto zostanie kandydatem sojuszu narodowców, tradycjonalistów i wolnościowców na urząd prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY