Ostatnia prosta zbiórki podpisów pod #STOP447. Bąkiewicz apeluje: “Wysyłajcie podpisy!” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz

/ fot. Facebook

Robert Bąkiewicz był gościem w telewizji internetowej wRealu24. Mówił tam między innymi o zbiórce #STOP447 i o bieżącej sytuacji politycznej.

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i lider zbiórki pod projektem ustawy #STOP447, był gościem telewizji internetowej wRealu24. Mówił tam o aktualnej sytuacji politycznej na świecie, a także dużo na temat przeprowadzanej przez Roty Marszu Niepodległości zbiórki #STOP447. Podziękował po raz kolejny wolontariuszom, działaczom Rot Marszu Niepodległości czy np. członkom Ruchu Narodowego, ale zaapelował o dalsze wsparcie w zbiórce.

Robert Bąkiewicz mówił dużo o sytuacji w Iranie, Iraku, w kontekście ostatnich wydarzeń, kiedy to Amerykanie zamordowali irańskiego generała i irackiego polityka. Stwierdził, że “Polska cofa się przed Żydami od 30 lat”. Mówił także na temat obecnej sytuacji w Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, wyrażając nadzieję, że wszystkie różnice zdań zostaną wyjaśnione i całe środowisko będzie mogło się skupić na ważnych projektach, które wokół Marszu Niepodległości powstały i będą powstawać – jak np. Centrum Niepodległości.

ZOBACZ TAKŻE: Amerykanie wyjdą z Iraku? Olbrzymie zamieszanie ws. listu

Zostało jeszcze kilka dni na zbiórkę. Na koniec rozmowy Robert Bąkiewicz podsumował obecną sytuację dotyczącą zbiórki STOP447: “stop447.info, zbieramy podpisy od znajomych, od rodziny, to jest bardzo ważny projekt, nie możemy się zatrzymywać nawet na chwilę. (…) Dziękuję konfederatom, u których na tych prawyborach mogliśmy zbierać podpisy, Partii KORWiN czy działaczom Ruchu Narodowego. (…) Podpisy trzeba nam wysłać do 15 stycznia”. Zbierajmy! Od nas zależy, czy politycy zajmą się tym projektem ustawy.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY