Prezes Młodzieży Wszechpolskiej wprost o PiS: wepchną nas w nie naszą wojnę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej zdecydował się skomentować działania polityków Prawa i Sprawiedliwości po zabiciu przez USA irańskiego generała i eskalacji konfliktu USA-Iran.

“Widzę polityków @pisorgpl lajkujących wpisy amerykanów dot. zabicia #Soleimani. Biorąc pod uwagę ich strategię relacji ze Stanami można zakładać, że na rozkaz przełożonych z Waszyngtonu wepchną nas w nie naszą wojnę. Nie można patrzeć obojętnie na takie zagrożenie” – podkreśla Ziemowit Przebitkowski.

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej został poparty przez Internautów, którzy zaznaczyli, że na tym polega strategia współpracy z USA – “Donald Trump rozkazuje, PiS wykonuje”. Przebitkowski zdecydowanie odpowiedział także na zaczepki internautów, którzy zarzucili narodowcowi “obawę przed mobilizacją do woja” – “Nie, boję się, że Polscy żołnierze będą ginęli za sprawy w których Polska nie ma żadnego interesu” – pisze prezes MW.

Przypominamy, że trwa eskalacja konfliktu na linii USA-Iran – zwiększyło je zabójstwo gen. Sulejmaniego przez Amerykanów, które zostało zlecone przez prezydenta Donalda Trumpa. W ataku zginęło osiem osób, a dziewięć zostało rannych. Śmierć generała została potwierdzona przez Gwardię Rewolucyjną. Iran wprost oświadczył, że odpowie na atak USA “w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY