Nietrzeźwy ojciec koziołkował samochodem: Pasażerem był 12-letni syn mężczyzny

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. policja.gov.pl

W Nowym Roku nietrzeźwy 37-latek prowadził auto, mając za pasażera swojego 12-letniego syna. Auto wypadło z drogi i kilka razy koziołkowało. Mężczyzna wraz z dzieckiem uciekli z miejsca wypadku do swojego mieszkania. Policja ustaliła miejsce pobytu sprawcy i aresztowała go.

Według ustaleń 37-letni, nietrzeźwy mężczyzna prowadził auto, które w pewnym momencie na jednej z dróg w gminie Gorzkowice wypadło z pasa ruchu i koziołkowało kilka razy. Następnie ojciec wraz z 12-letnim synem uciekli z miejsca zdarzenia.

Zobacz także: Służby podają pierwsze dane. Na drogach zginęło sześć osób

Policja na miejscu zbadała przyczynę wypadku oraz ustaliła właściciela pojazdu. Udali się na podany w danych personalnych adres, gdzie znaleźli w mieszkaniu poszukiwanego sprawcę.

Po rozmowie z rodziną, ustalono, że matka dziecka zaraz po przybyciu swojego męża wraz z dzieckiem udała się z nim na kontrolne badania do pobliskiego szpitala.

Okazało się, że 37-letni mężczyzna ma wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci zmuszeni byli aresztować mężczyznę za złamanie zakazu sądowego. Teraz pijanemu kierowcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

rmf24/pap

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY