Gdańsk: Znaleziono w rzece ciało 74-letniej kobiety

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

W czwartek w Gdańsku znaleziono ciało w rzece Motława w okolicach “Zielonego Mostu”. Policja ustaliła, że wyłowiono 74-letnią kobietę, która prawdopodobnie utonęła. Kobieta nie była poszukiwana, również z obdukcji zwłok nie wykryto śladów walki.

W Gdańsku znalezione zostały zwłoki starszej kobiety dryfujące po rzece Motława w okolicach Zielonego Mostu obok klubu muzycznego “Miasto Aniołów”. Ciało odnaleźli pracowniku klubu, którzy w tym czasie sprzątali nabrzeże.

Zobacz także: 2 stycznia 1939 roku zmarł Roman Dmowski. Pamiętamy o Wielkim Polaku

Na miejsce przybyła straż pożarna, służby medyczne i policja wraz z prokuratorem. Ciało wyciągnięto na brzeg oraz wykonano jego szczegółowych oględzin.

Śledczy nie wykryli na nim żadnym obrażeń świadczących o tym, że w śmierci 74-letniej kobiety brały udział osoby trzecie. Ustalono, że starsza kobieta wpadła do rzeki i utonęła.

“Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 74-latka nie miała na ciele widocznych obrażeń zewnętrznych. Nie była także poszukiwana, ani zaginiona” – poinformowała rzecznik gdańskiej policji st. asp. Karina Kamińska.

Prokurator zadecydował, że zostanie przeprowadzona jeszcze raz szczegółowa sekcja zwłok, by potwierdzić pierwotne ustalenia śledczych.

radiozet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY