Politycy Konfederacji zachęcają do pomocy w zbiórce #STOP447 [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Znane osobistości zachęcają do wsparcia zbiórki #STOP447. Także politycy Konfederacji. Na kanale Mediów Narodowych można wysłuchać apelu Krzysztofa Bosaka.

Trwa zbiórka podpisów pod projektem obywatelskiej ustawy #STOP447. Organizują ją Roty Marszu Niepodległości. Inicjatywę wspierają też politycy Konfederacji Wolność i Niepodległość, między innymi Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego, również przez lata zaangażowany w tworzenie się środowiska Marszu Niepodległości. Swój apel nagrał też polityk drugiego filaru Konfederacji, a więc Partii KORWiN. Jest nim Sławomir Mentzen.

Apele można znaleźć na kanale telewizji internetowej Mediów Narodowych na portalu YouTube. Od samego początku wielu działaczy Ruchu Narodowego i narodowców jest zaangażowana w Roty Marszu Niepodległości lub po prostu pomagają w zbiórce. Niedawno informowaliśmy też o oficjalnym zaangażowaniu się Partii KORWiN w zbiórkę #STOP447. Swoimi apelami politycy Konfederacji po raz kolejny pokazują swoje poparcie dla inicjatywy Rot.

ZOBACZ TAKŻE: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości podsumowuje 2019 rok [WIDEO]

11 posłów Konfederacji na pewno pomoże w tej inicjatywie. Im więcej podpisów, tym większa presja na pozostałych politykach. Wsparcie Konfederacji będzie dodatkowo wpływać na polityków Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego tak ważne są podpisy każdego z nas. Wejdź na stronę stop447.info, pobierz kartę do podpisów i zbierz podpisy wśród rodziny, znajomych, w miejscu pracy. Tylko świadomy i zorganizowany naród może powstrzymać kłamstwa środowisk żydowskich.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY