Życzenia od redakcji Mediów Narodowych! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W telewizji internetowej Mediów Narodowych pojawił się filmik z życzeniami świątecznymi od Redaktora Naczelnego i całej redakcji. Wesołych Świąt!

Na kanale telewizji internetowej Mediów Narodowych na YouTube pojawił się film z życzeniami świątecznymi od redakcji Mediów Narodowych. Życzenia składa między innymi prezes Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Rot, redaktor naczelny Mediów Narodowych – Robert Bąkiewicz. “Radujmy się z tego, że Chrystus się narodził. Chrystus, który przyszedł na świat po to właśnie, żeby dać nam zbawienie, by uwolnić nas od zła, od grzechu”.

Media Narodowe to nie media fałszywe. To media także katolickie, to media narodowe. Nie promujemy na przykład aborcji, żeby raz w roku udawać chrześcijan. Dlatego i w życzeniach musiało się pojawić pobudzenie do działań przeciw zagrożeniom, które stają przed nami, jako katolikami i Polakami. “W narodzinach Chrystusa kryje się olbrzymia nadzieja dla naszej Ojczyzny, dla naszego doczesnego życia. Życia, które jest dzisiaj zagrożone” – mówi Robert Bąkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Młodzież Wszechpolska zebrała pieniądze na mural z Łupaszką

Życzenia złożyła także dr Anna Mandrela, która niedawno odbyła szereg spotkań promujących jej nową książkę nt. rotmistrza Witolda Pileckiego. Pierwszą książkę wydaną przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Oglądający mogą wysłuchać także życzeń od redaktorów Mediów Narodowych. W filmie życzenia składają Marek Matecki, Michał Murgrabia czy Michał Jelonek. Jako redakcja portalu internetowego dołączamy się do tych serdecznych życzeń. Wesołych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY