Żydzi z B’nai B’rith atakują ojca Rydzyka. Nie wjedzie do Kanady?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
O. dr Tadeusz Rydzyk, założyciel i dyrektor Radia Maryja.

O. dr Tadeusz Rydzyk, założyciel i dyrektor Radia Maryja. / Fot. YouTube

Żydzi z organizacji B’nai B’rith atakują ojca Rydzyka, donosząc na niego kanadyjskim biskupom i oskarżając o tak zwaną “mowę nienawiści”.

Ojciec Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja i Telewizji Trwam, może mieć problemy żeby wjechać do Kanady. Odwiedza tam polskie parafie i zbiera datki na działalność mediów katolickich. Niestety, Żydzi ze słynnej organizacji B’nai B’rith donieśli na niego kanadyjskim biskupom. Oczywiście chodzi o słynną już “mowę nienawiści”. Określenie to coraz częściej zastępuje “faszyzm”. Jeśli ktoś się im nie podoba, to oskarżany jest o tak zwaną “mowę nienawiści” właśnie.

Ma chodzić o “nienawiść” w stosunku do osób homoseksualnych i tak zwanych środowisk LGBT. Członek B’nai B’rith Abraham Silverman przekonywałarcybiskupa Richarda Smitha, że ojciec Tadeusz Rydzyk powinien mieć zakaz udzielania się czy głoszenia kazań w kanadyjskich parafiach. Jak to niestety coraz częściej bywa, duchowny katolicki przyznał rację żydowskiemu szkodnikowi, a sprawie ma się “przyjrzeć”.

ZOBACZ TAKŻE: Wieczorem ewakuowano berliński jarmark. Sytuacja pod kontrolą

Przypomnijmy, że B’nai B’rith to najstarsza żydowska organizacja na świecie. Od 1922 roku działała również w Polsce. Została ona zdelegalizowana w 1938 roku przez prezydenta Rzeczpospolitej Polski, Ignacego Mościckiego. Obóz Zjednoczenia Narodowego dążył wtedy do rozprawy z masonerią i organizacjami żydowskimi. Niestety w 2007 roku ta szkodliwa organizacja ponownie rozpoczęła swoją działalność w Polsce. W czasie prezydentury… Lecha Kaczyńskiego.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY