Zobacz jak wygląda zbiórka pod ustawą #STOP447. Pomóż! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Od wielu tygodni trwa zbiórka #STOP447. Wolontariusze zbierają podpisy. Kilka dni temu reporterzy mediów patriotycznych nagrali jak taka zbiórka przebiega.

20 grudnia mogliśmy podziwiać transmisję na żywo z typowej zbiórki podpisów pod projektem ustawy #STOP447. Marcin Rola, Krzysztof Lech Łuksza, Michał Murgrabia pokazywali nam jak wygląda taka akcja wolontariuszy Rot Marszu Niepodległości. Na nagraniu widoczne są też rozmowy z liderami i inicjatorami tych zbiórek, jak Robert Bąkiewicz czy Tomasz Kalinowski.

Tego typu zbiórki od wielu tygodniu odbywają się w całym kraju. W Toruniu czy Bydgoszczy, w Katowicach czy Siedlcach. Prawie codziennie zbiórka odbywa się na słynnej patelni w Warszawie. To właśnie zbiórkę w stolicy możemy zobaczyć na filmiku. W trakcie rozmów pojawiały się różne liczby co do już zebranych podpisów. Pamiętajmy, że ile by ich jednak nie było, liczy się naprawdę każdy podpis. Im ich więcej, tym większa presja na politykach!

ZOBACZ TAKŻE: Żydzi z B’nai B’rith atakują ojca Rydzyka. Nie wjedzie do Kanady?

Projekt obywatelskiej ustawy #STOP447, którego autorami są działacze Rot Marszu Niepodległości, może zagwarantować Polsce bezpieczeństwo przed zakusami środowisk żydowskich w Stanach Zjednoczonych czy Izraelu, które z niezrozumiałych przyczyn domagają się od Polski nawet do 300 miliardów dolarów. Niestety, rząd nas już kilkukrotnie w tej sprawie zawiódł, konieczna jest więc presja z “ulicy”, ze strony narodu, zwykłych Polaków. Pomóż zbiórce!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY