[SONDAŻ] 10% dla Konfederacji w sondażu dla pisowskiego portalu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Politycy Konfederacji na korytarzu Sejmowym

/ Fot. Facebook

10% dla Konfederacji! Konfederacja rośnie nawet w sondażach dla pisowskich mediów. Powyższy sondaż zrobiono dla portalu wPolityce.pl.

Nawet bardzo propisowskie media, które wcześniej raczej zgodnie podgryzały lub wprost atakowały Konfederację, nie są w stanie ukryć rosnącego poparcia dla sojuszu narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów. Portal wPolityce.pl to dla wielu jedno z mediów tak zwanego “betonu pisowskiego”. Także w sondażu dla tego portalu Konfederacja ma już dwucyfrowy wynik.

Pierwszy oczywiście jest PiS. Poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości deklaruje kolejny tydzień z rzędu 40% badanych. Druga jest Koalicja Obywatelska, którą poprzeć chce 23% biorących udział w sondażu. Trzecia jest wypompowana przez miesiące przed wyborami programy TVP Lewica, którą chce poprzeć 18% badanych. Co prawda poparcie od ostatniego badania spadło o jeden punkt procentowy, ale nadal jest przerażające to, jak “dobra zmiana” przyłożyła się do ożywienia tego Frankensteina.

ZOBACZ TAKŻE: Wybrano nowego sędziego do TK oraz siedmiu członków PKW

Czwarta jest wspomniana już Konfederacja z 10%. Sojusz narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów chyba już na stałe przegonił tak zwaną “Koalicję Polską”, a więc po prostu Polskie Stronnictwo Ludowe, które przygarnęło do siebie wegetujące jeszcze resztki Kukiz’15, o których jakichkolwiek działaniach nic już nie słychać. Konfederaci mają więc teraz kolejny cel – wejść na podium, przeganiając Lewicę. Chociaż prędzej straci niewyrazista i podzielona Koalicja Obywatelska.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY