Ruda z KODu daje popis chamstwa na Twitterze. Zaszokowana nawet opozycja

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Słynna Ruda z KODu daje popis chamstwa na Twitterze. Zaszokowana wpisem Magdaleny Rudej jest nawet opozycja: “Jest niedopuszczalny”.

Ruda z KODu zaatakowała na portalu społecznościowym Twitter prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta opublikowała zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego, który odczuwa ból po operacji.

“Boli???? Ku_wa ma boleć!!! Niech boli jeszcze bardziej I jak najdłużej, Najlepiej do twojego końca ty ch… ” – pisze wulgarna Magda Ruda. Wpis wywołał medialną burzę. Odniosła się do niego m.in. Dominika Wielowieyska.

“Proszę skasować tego okropnego tweeta. Jest niedopuszczalny” – próbowała wyjść z twarzą dziennikarka Wyborczej. Okazało się jednak, że jej upomnienie nie spodobało się internautom, którzy wytknęli kobiecie hipokryzję.

“To przecież wasza szkoła. Hipokryci”; “tak sobie wychowaliście bojowników o pseudo demokrację. Brawo” – punktują internauci. Inni natomiast nawiązywali do słynnego wydarzenia, w którym spacyfikowano histerię działaczki KOD: ” Z lubością wspominam scenę, gdy porządna kobieta wypłaciła ci plaskacza”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY