Będzie orędzie marszałka Senatu, Tomasza Grodzkiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Tomasz Grodzki, marszałek Senatu z Platformy Obywatelskiej, prawdopodobnie w niedzielę wygłosi swoje drugie orędzie. Nie wiadomo na jaki temat.

Marszałek Senatu ma prawo wygłaszać orędzia do narodu za pomocą telewizji. Tomasz Grodzki skorzystał z tego przywileju po objęciu swojej funkcji. Teraz pojawiają się informacje, że jutro wieczorem marszałek ma wygłosić kolejne orędzie. Nie wiadomo jeszcze w jakiej dokładnie sprawie będzie wygłoszone. Może się okazać, że tylko w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Coraz częściej pojawiają się zarzuty wobec marszałka Senatu. Miał on przyjmować łapówki, kiedy pracował w swoim zawodzie. Tomasz Grodzki jest bowiem lekarzem, a dokładniej chirurgiem. Oskarżenia tego nabrały mocy po objęciu przez Grodzkiego funkcji marszałka Senatu, więc na pewno są elementem brudnej gry politycznej, ale na pewno powinny one zostać wyjaśnione.

ZOBACZ TAKŻE: [SONDAŻ] 10% dla Konfederacji w sondażu dla pisowskiego portalu

Być może Grodzki odniesie się do tych zarzutów za pomocą orędzia właśnie. Przypomnijmy, że po ostatnich wyborach parlamentarnych Prawo i Sprawiedliwość, które w poprzedniej kadencji miało władzę absolutną, utraciło kontrolę nad Senatem. Większość zdobyli politycy związani z Koalicją Obywatelską, Lewicą oraz niezrzeszeni, którzy jednak kojarzeni są ze środowiskiem Koalicji Obywatelskiej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY