Cejrowski ostro o Grecie Thunberg: “Lasy mamy wyrąbać teraz? Drewnem grzać w domach?”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wojciech Cejrowski ostro jedzie po Grecie Thunberg: “Lasy mamy wyrąbać teraz? Drewnem grzać w domach?” – pyta dziennikarz w radiu WNET.

“Hiszpańska gazeta relacjonowała podróż i to wystąpienie na szczycie klimatycznym w Madrycie, szwedzkiej nastolatki. Szczerze to nie wiedziałem, że ona tam przyjedzie. Greta coś tam” – mówił Cejrowski – Mówienie, że ona podróżowała ekologicznie, byłoby prawdą jakby ona przyszła na piechotę ze swojej Szwecji. A ona przyjechała pociągiem… Czym się ona różni od lotu samolotem? Jeśli chodzi o ekologię to niczym się nie różni! Jedno truje i drugie truje”.

Przypominamy, że Greta Thunberg to chora na aspergera dziewczynka, bohaterka ekoterrorystów z całego świata. “El Confidencial” ostro rozprawił się z legendą dziewczynki. Według gazety za jej działalnością stoją osoby, które zarabiają miliony na “ekologicznym proteście”, a ona sama ma nakręcić histerię klimatyczną wśród dzieci i młodzieży.

CZYTAJ TAKŻE: Greta Thunberg powiązana z wielkim biznesem. Kolejna gazeta demaskuje nastolatkę

Dziennikarz wprost twierdzi, że osiągnięcia technologiczne to cena naszej cywilizacji i obecnie nie ma środka transportu, który w pełni byłby ekologiczny: “To, że w ciągu 30-lat, UE chce sobie osiągnąć plan neutralności klimatycznej oznacza rezygnację z węgla i gazu. To co mamy robić? Lasy mamy wyrąbać teraz? Drewnem grzać w domach?” – pyta na antenie radia WNET.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY