Spotkanie z Krzysztofem Bosakiem w Jaworznie za nami. Dzisiaj kolejne

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Tomasz Dorosz

Trwa kampania prawyborcza w Konfederacji. Posłowie sojuszu narodowców i wolnościowców jeżdżą więc po kraju i spotykają się z sympatykami.

17 grudnia odbyło się spotkanie z Krzysztofem Bosakiem w Jaworznie. Poseł i wiceprezes Ruchu Narodowego jeździ obecnie po kraju i spotyka się z wyborcami. Ma to związek z prawyborami w Konfederacji. Członkowie Ruchu Narodowego, Partii KORWiN, Korony Grzegorza Brauna, a przede wszystkim sympatycy i wyborcy Konfederacji wybierają kandydata tej formacji na prezydenta. W maju przyszłego roku odbędą się wybory prezydenckie.

Krzysztof Bosak zawitał do woj. śląskiego, a na spotkaniu był obecny jeden z naszych redaktorów. W spotkaniach w miastach wojewódzkich na spotkania z politykami Konfederacji przychodzą tłumy. Widzieliśmy to w Warszawie czy Krakowie. Ciekawą kwestią było to, jak tego rodzaju spotkania wyglądać będą w mniejszych miejscowościach. Liderzy Ruchu Narodowego na Śląsku postanowili bowiem zorganizować spotkania w Jaworznie, Orzeszu i Żorach. Spotkanie w Jaworznie za nami i wniosek może być tylko jeden.

ZOBACZ TAKŻE: PiS tworzy koncesjonowanych “narodowców”? Boją się Konfederacji

Spotkanie z politykiem Konfederacji, właściwie już tradycyjnie, przebiegło przy pełnej sali. Widać olbrzymie zainteresowanie działaniami Konfederacji, które porównać możemy chyba tylko do pierwszego wielkiego “boomu” po Marszu Niepodległości. Krzysztof Bosak przedstawił sytuację Konfederacji, opisał proces prawyborów, zachęcił obecnych do uczestnictwa w nich, a także opowiedział więcej o sobie. Dużą część spotkania stanowiły pytania z sali, na które Krzysztof Bosak konkretnie odpowiadał.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY