Dzisiaj i jutro spotkania z Krzysztofem Bosakiem na Śląsku

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Jeden z uczestników prawyborów w Konfederacji, wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak, będzie dziś i jutro na spotkaniach w woj. śląskim.

Działania Konfederacji i Ruchu Narodowego to nie tylko działalność w Sejmie oraz zjazdy prawyborcze. Pomiędzy zjazdami kandydaci w prawyborach Konfederacji, a także pozostali posłowie tego ugrupowania, jeżdżą po kraju i organizują spotkania otwarte. Na spotkaniach takich możemy poznać danego człowieka, co może pomóc nam wybrać najlepszego kandydata Konfederacji na prezydenta RP. Możemy także wysłuchać o wydarzeniach w Sejmie.

Chociaż środowiska tworzące Konfederację podchodzą sceptycznie do demokracji liberalnej, to chyba właśnie te ugrupowanie jest jak na razie najbardziej demokratycznym i transparentnym w polskim parlamencie. Tym razem Krzysztof Bosak pojawi się na spotkaniach otwartych w kilku miastach województwa śląskiego. Spotkania organizują lokalne struktury Ruchu Narodowego. Pierwsze spotkanie już dzisiaj. O godzinie 18:00 Krzysztof Bosak pojawi się na spotkaniu otwartym w Jaworznie.

ZOBACZ TAKŻE: 18 grudnia spotkanie z dr Anną Mandrelą w Warszawie. Jest konkurs!

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 18:00 w Hotelu Pańska Góra, przy ul. Krakowskiej 1. Jutro dwa kolejne spotkania. 18 grudnia o godzinie 17:30 w Żorach, w lokalu przy ul. Męczenników Oświęcimskich 20. Kilka godzin później, o godz. 20:00 spotkanie w Orzeszu. Odbędzie się ono w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu przy ul. Rynek 1. Warto wysłuchać co mają do powiedzenia politycy, którzy w końcu wnieśli do Sejmu hasła katolickie, narodowe czy wolnorynkowe.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY